Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/2019
Krzysztof Jarząbek
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Kamil Latocha
- I miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Paweł Bafia
- I miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Maria Milan
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Karolina Niemiec
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Kacper Chrobak
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Oliwia Cisoń
- I miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- III miejsce na Festiwalu Papieskim w Białym Dunajcu
- III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Piękna nasza, Polska cała"

Kamila Jarząbek
- I miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- I miejsce w Konkursie recytatorsko gawędziarski im. A. Kudasika i B. Werona

Michał Radwański
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Damian Rączka
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Wojtek Zarębczan
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Piotr Chrobak
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Piękna nasza, Polska cała"

Martyna Luberda
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- udział w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Lubniu
- udział w VI Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża

Patrycja Latocha
- I miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Krzysztof Golonka
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Artur Chrobak
Adrian Bieniek
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Gabrysia Gąsior
- I miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- III miejsce na Festiwalu Papieskim w Białym Dunajcu
- III miejsce w Konkursie recytatorsko gawędziarski im. A. Kudasika i B. Werona

Julia Wilczek
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- III miejsce na Festiwalu Papieskim w Białym Dunajcu

Jakub Kukulak
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych

Weronika Zarębczn
- I miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- III miejsce na Festiwalu Papieskim w Białym Dunajcu
- I miejsce w Konkursie recytatorsko gawędziarski im. A. Kudasika i B. Werona

Martyna Jarząbek
- I miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- III miejsce na Festiwalu Papieskim w Białym Dunajcu
- II miejsce w Konkursie recytatorsko gawędziarski im. A. Kudasika i B. Werona

Adrian Bryja
- III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Piękna nasza, Polska cała"

Magdalena Cisoń
- II miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- III miejsce na Festiwalu Papieskim w Białym Dunajcu
- II miejsce w Konkursie recytatorsko gawędziarski im. A. Kudasika i B. Werona

Amelia Jarząbek - II miejsce w Konkursie recytatorsko gawędziarski im. A. Kudasika i B. Werona

Natasza Wojciechowska - I miejsce w Konkursie recytatorsko gawędziarski im. A. Kudasika i B. Werona

Wiktor Milaniak
- I miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód
- III miejsce na Festiwalu Papieskim w Białym Dunajcu
- I miejsce w Konkursie recytatorsko gawędziarski im. A. Kudasika i B. Werona

Grzegorz Kustwan
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód

Filip Kukulak
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód

Magdalena Knapczyk
Stanisław Jarząbek
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód

Wiktoria Gołkowska
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód

Justyna Dąbrowska
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód

Joanna Chrobak
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód
- I miejsce w Konkursie recytatorsko gawędziarski im. A. Kudasika i B. Werona

Kacper Bafia
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód

Bronisław Łaś
Katarzyna Wojtyło
Jan Zarębczan
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód

Patrycja Prokop
Jakub Bafia
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód

Sebastian Gołkowski
Amelia Łysoń
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód

Marta Latocha
- I miejsce w II Gminnym Konkursie Jasełek i Grup Kolędniczych
- udział w sprawnościowo zwinnościowym torze przeszkód
- III miejsce na Festiwalu Papieskim w Białym Dunajcu

Klaudia Bieniek
Daria Kukulak
Daria Majdanik
Marta Majdanik
Natalia Jarząbek
Anna Ścisłowicz
Oliwia Gołkowska
Krzysztof Cisoń
Klaudia Zubrzydzka
Michał Zarębczan
Stanisław Milan
Aleksandra Mąka
Wojciech Sarna
Krzysztof Łaś
Anna Kukulak
- I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Piękna nasza, Polska cała"

Adrian Kukulak
Wiktoria Sulka
Tomasz Dąbrowski
Michał Cisoń
Dawid Chrobak
Autor strony: Wojciech Zarębczan