Sukcesy naszych uczniów
Rok szkolny 2016/2017

KAROLINA NIEMIEC
- wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym pt. " Niepodległość"
- III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach w Minikoszykówce
- II miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- I miejsce w konkursie profilaktycznym "Dorastamy bez nałogów"
- III miejsce w Środowiskowym etapie XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
PAWEŁ BAFIA
- III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach w Minikoszykówce
- II miejsce w konkursie profilaktycznym "Dorastamy bez nałogów"
MARIA MILAN
- III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach w Minikoszykówce
- III miejsce w II Gminnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej
- I miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- III miejsce w konkursie profilaktycznym "Dorastamy bez nałogów"
- II miejsce w konkursie plastycznym "Okładka ulubionej książki"
- I miejsce w Środowiskowym etapie XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
JUSTYNA DĄBROWSKA
- I miejsce w kampani społecznej " No Promil - No Problem".
KACPER BAFIA
- II miejsce w kampani społecznej " No Promil - No Problem"
- udział w I Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Dziecięcej
NATASZA WOJCIECHOWSKA
- II miejsce w kampani społecznej " No Promil - No Problem"
- II miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
GABRIELA PARZYGNAT
- III miejsce w kampani społecznej " No Promil - No Problem"
- I miejsce w konkursie plastycznym "Okładka ulubionej książki"
KLAUDIA PARZYGNAT
- III miejsce w konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
GABRIELA GĄSIOR
- I miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
ALEKSANDRA KALATA
- III miejsce w II Gminnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej
- I miejsce w konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
- I miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
KAMILA JARZĄBEK
- I miejsce w gminnym konkursie "Surowce wtórnr"
- III miejsce w II Gminnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej
- II miejsce w Środowiskowym etapie XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
- wyróżnienie w konkursie Ilustrowana bajka dla chorego dziecka
OLIWIA CISOŃ
- I miejsce w gminnym konkursie "Surowce wtórnr"
- III miejsce w II Gminnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej
- I miejsce w konkursie Ilustrowana bajka dla chorego dziecka
KAMILA KALATA
- III miejsce w II Gminnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej
- I miejsce w konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
DAMIAN RĄCZKA
- I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedzy o bł. Marii Ledóchowskiej"
- I miejsce w gminnym konkursie "Surowce wtórne"
- wyróżnienie w konkursie Ilustrowana bajka dla chorego dziecka
KACPER CHROBAK
- I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedzy o bł. Marii Ledóchowskiej"
- III miejsce w konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
KRZYSZTOF GOLONKA
- I miejsce w Gminnych Zawodach na Rolkach
MARTYNA JARZĄBEK
- I miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- I miejsce w gminnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
KRZYSZTOF JARZĄBEK
- III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach w Minikoszykówce
KAMIL LATOCHA
- III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach w Minikoszykówce
PATRYCJA LATOCHA
- III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach w Minikoszykówce
- I miejsce w szkolnym konkursie "Wiedzy o bł. Marii Ledóchowskiej"
- III miejsce w II Gminnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej
AMELIA JARZĄBEK
- I miejsce w kampani społecznej " No Promil - No Problem"
- II miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
MARTYNA LUBERDA
- I miejsce w kampani społecznej " No Promil - No Problem".
- wyróżnienie w IV Edycji konkursu "Czysta Małopolska"
- III miejsce w konkursie plastycznym "Okładka ulubionej książki"
- wyróżnienie w XVII edycji Konkursu Plastycznego Kto tu rządzi?
JULIA WICZEK
- II miejsce w kampani społecznej " No Promil - No Problem"
- I miejsce w konkursie plastycznym "Okładka ulubionej książki"
- nagroda w VII edycji konkursu plastycznego "Czysta woda - zdrowe życie"
JAKUB KUKULAK
- III miejsce w kampani społecznej " No Promil - No Problem"
WERONIKA ZARĘBCZAN
- II miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- I miejsce w konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
MAGDALENA CISOŃ
- II miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
PATRYCJA PROKOP
- II miejsce w I Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Dziecięcej
WIKTOR MILANIAK
- udział w I Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Dziecięcej
MICHAŁ RADWAŃSKI
- I miejsce w gminnym konkursie "Surowce wtórnr"
STANISŁAW JARZĄBEK
- udział w I Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Dziecięcej
- III miejsce w konkursie plastycznym "Okładka ulubionej książki"
JOANNA CHROBAK
- II miejsce w konkursie plastycznym "Okładka ulubionej książki"
JAKUB BAFIA
- II miejsce w XVII Konkursie Twórczości Kazimierza Przerwy - Tetmajera i Twórców Podhala