Sukcesy naszych uczniów
Rok szkolny 2015/2016

RADOSŁAW KWARTNIK
- I miejsce w środowiskowym etapie XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
KAMIL LATOCHA
- II miejsce w Gminnym Turnieju Minisiatkówki SP
KONRAD LATOCHA
- II miejsce w Gminnym Turnieju Minisiatkówki SP
ARTUR CHROBAK
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
PIOTR CHROBAK
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
KAMILA KALATA
- Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
PATRYCJA LATOCHA
- III miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
ADRIAN BRYJA
- Nagroda w gminnym konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
MAGDALENA CISOŃ
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
MARTYNA JARZĄBEK
- Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
NATASZA WOJCIECHOWSKA
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
WERONIKA ZARĘBCZAN
- III miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
GABRIELA GĄSIOR
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
ALEKSANDRA KALATA
- II miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
AMELIA JARZĄBEK
- II miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
STANISŁAW JARZĄBEK
- Nagroda w gminnym konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
KARINA LUBERDA
- Nagroda w gminnym konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
- Udział w kuratoryjnym konkursie matematycznym
- I miejsce w etapie szkolnym "Poznajemy lasy i ojczystą przyrodę"
- II miejsce w etapie powiatowym "Poznajemy lasy i ojczystą przyrodę"
- Świadectwo z wyróznieniem
- Nagroda wójta za wysoki wynik na sprawdzianie po szóstej klasie
HUBERT KUSTWAN
- III miejsce w środowiskowym etapie XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
MARIA MILAN
- II miejsce w Gminnym Turnieju Minisiatkówki SP
KRZYSZTOF JARZĄBEK
- II miejsce w Gminnym Turnieju Minisiatkówki SP
- tytuł najlepszego sportowca w Gminnym Turnieju Minisiatkówki SP
IZABELA KULA
- II miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- II miejsce w etapie szkolnym "Poznajemy lasy i ojczystą przyrodę"
- II miejsce w Gminnym Turnieju Minisiatkówki SP
- udział w etapie powiatowym "Poznajemy lasy i ojczystą przyrodę"
OLIWIA CISOŃ
- I miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
WOJCIECH ZARĘBCZAN
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
PAWEŁ BAFIA
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
- II miejsce w Gminnym Turnieju Minisiatkówki SP
- Świadectwo z wyróznieniem
KAROLINA NIEMIEC
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
- II miejsce w Gminnym Turnieju Minisiatkówki SP
- Świadectwo z wyróznieniem
JOANNA KOWALCZYK
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
JAKUB KUKULAK
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
- Wyróżnienie w VIII edycji konkursu wojewódzkiego "No Promil - no problem" w karegorii plastycznej.
MARTYNA LUBERDA
- Wyróznienie w gminnym konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
JULIA WILCZEK
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
JOANNA BAFIA
- II miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
- Nagroda w gminnym konkursie plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie"
- II miejsce w środowiskowym etapie XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
MILENA JARZĄBEK
- III miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- udział w etapie powiatowym "Poznajemy lasy i ojczystą przyrodę"
KRZYSZTOF GOLONKA
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
DAMIAN RĄCZKA
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"
KAMILA JARZĄBEK
- I miejsce w szkolnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- Wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorsko - gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona
- Nagroda w programie "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"