23 marca 2021 r

Dzień koloru zielonego i urodziny Filipka

W dniu 23 marca obchodziliśmy w młodszym oddziale przedszkolnym urodziny Filipka. Ma on już całe 5 lat! Dostał ogromną koronę oraz zostało odśpiewane dla niego głośne "Sto lat" przez koleżanki i kolegę z grupy. Mimo niewielkiej ilości dzieci zabawa tego dnia była przednia. Filip przyniósł do przedszkola cukierki oraz balony, które zostały nadmuchane i skręcone dla każdego wychowanka.

Nadając bardziej uroczysty wydźwięk zorganizowaliśmy dodatkowo Dzień Koloru Zielonego - przywitanie wiosny. Rodzice zostali poproszeni, aby dzieci ubrały się właśnie w odcieniach koloru zielonego. Dodatkowo wychowawca ozdobił głowy oraz nadgarstki dzieci zielonymi opaskami i bransoletkami z bibuły, aby podkreślić wyjątkowość tego dnia. Widzące nad sufitem "liany" również wpisały się w tematykę.

Relacja: Justyna Haber

Zdjęcia: Justyna Haber