26 lutego 2021 r

"Serdeczna karteczka" dla wolontariuszki

Kolejny raz maluchy wykonały książkę z serdecznymi karteczkami. Tym razem dla wolontariuszki Oliwii Cisoń - naszej absolwentki, która aktywnie działa społecznie. Z racji obecnie panującej sytuacji związanej z wirusem, nie mogła do nas przybyć, dlatego spotkanie odbyło się on-line. Oliwia opowiedziała dzieciom kto to jest wolontariusz, na czym polega jego zajęcie, do jakiej grupy wolontaryjnej ona należy oraz komu udało już się pomóc i w jaki sposób. Zachęciła również dzieci, aby same spróbowały zostać wolontariuszami i że to zajęcie nie wymaga wiele pracy, a można znacznie pomóc innym. Dzieciaki w podziękowaniu zaśpiewały piosenkę "Serduszko przyjaźni" wraz gestykulacją do niej oraz przekazały w ręce brata Oliwii - Michała zestaw "Serdecznych karteczek".

Relacja: Justyna Haber

Zdjęcia: Justyna Haber