12 lutego 2021 r

Walentynki

12 lutego zorganizowano w naszej szkole wiele atrakcji z okazji zbliżających się WALENTYNEK. Adresatami były oczywiście dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas młodszych.

Wszyscy w tym dniu przyszli ubrani na czerwono i pozowali do zdjęć z kolegą lub koleżanką w specjalnie przygotowanej "walentynkowej ramce", co można podziwiać w galerii poniżej.

Chętnie wzięli udział w akcji czytelniczej "Z miłości do książki", którą przeprowadzono w szkolnej bibliotece. Dzięki niej każdy czytelnik wypożyczył swoją ulubioną książkę, a przedszkolaki mogły posłuchać bajek czytanych przez bibliotekarkę. Dużym zainteresowaniem cieszyła się literatura fantasy.

Ruszyła również "poczta walentynkowa" w ramach, której każdy mógł wykonać i podarować okolicznościową kartkę wybranej osobie.

Relacja: Wioletta Luberda

Zdjęcia: Wioletta Luberda