06 listopada 2020 r

"Aktywności TAK - używkom NIE"

GKRPA w Szaflarach tradycyjnie już zorganizowała w roku 2020 profilaktyczny konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych Gminy Szaflary. W naszej szkole prace wykonali uczniowie klay I pod kierunkiem pani Wioletty Lubera, klasy III pod uważnym okiem pani Haliny Gacek i uczniowie klas IV- VI pracujący z panią Dominiką Sięka-Guzda.

Podsumowanie konkursu odbyło się 6 listopada 2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w niecodzienny sposób. Ze względu na trudną pandemiczną sytuację komisja nie zaprosiła laureatów na wspólne wręczenie nagród, lecz nagrody zostały doręczone do szkół przez panią pełnomocnik Katarzynę Sowa i członka komisji Małgorzatę Gacek. Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły to: Marta Latocha - trzecie miejsce w swojej kategorii, II miejsce - Martyna Jarząbek w swojej kategorii i wyróżnienie - Justyna Dąbrowska. Gratulacje.

Relacja: Małgorzata Gacek

Zdjęcia: Halina Gacek, Wioletta Luberda