14 października 2020 r

Ślubowanie klasy I

14 października uczniowie klasy pierwszej: Krzysztof Cisoń, Anna Domagała, Krzysztof Łaś, Daria Majdanik, Marta Majdanik, Aleksandra Mąka, Karolina Mąka, Dominik Pawlikowski, Wojciech Sarna i Klaudia Zubrzycka zostali przyjęci w poczet społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Borze.

Pierwszoklasiści w obecności kl.III, przedstawicieli klas IV-VIII i rodziców zaprezentowali swoje umiejętności w programie artystycznym "Ja i moja szkoła", następnie ślubowali "…działać na rzecz swojej szkoły, być uprzejmym i wesołym".

Zgodnie z tradycją szkoły każdy pierwszak otrzymał z rąk Pani Dyrektor pamiątkowy dyplom oraz legitymację szkolną, natomiast rodzice zakupili dla swoich pociech piękne książeczki.

Tak ważna chwila w życiu każdego dziecka z pewnością pozostanie długo w pamięci.

Relacja: Wioletta Luberda

Zdjęcia: Justyna Kurnat