30 grudnia 2020 r

Urodziny Julii

W dniu 30 grudnia świętowaliśmy w oddziale przedszkolnym urodziny naszej najmłodszej wychowanki - Julii. Faktycznie jej urodziny wypadały 26 grudnia, jednakże nie mogliśmy wtedy się zobaczyć, dlatego dziewczynka przyniosła do przedszkola cukierki w przerwie świątecznej. Wedle naszego grupowego zwyczaju została dla niej wykonana korona, tym razem bardzo błyszcząca i świąteczna :D Zgromadzone w tym dniu dziewczyny wraz z nauczycielem odśpiewały "Sto lat" dla solenizantki, a ta w podzięce poczęstowała wszystkich smakołykami. Pod koniec dnia zostało zorganizowane "mini kino" podczas, którego dziewczyny częstowały się przyniesionymi przez Julię cukierkami i czekoladkami, oglądając bez wytchnienia bajkę Disney'a "Kraina lodu".

Relacja: Justyna Kurnat

Zdjęcia: Justyna Kurnat