17 grudnia 2020 r

"Serdeczne karteczki" dla Pani Emerytki

W dniu 17 grudnia młodszy oddział przedszkolny odwiedziła Pani Małgorzata Gacek - emerytowany nauczyciel. Z racji realizowania projektu edukacyjnego "Serdeczna karteczka" maluchy wykonały wcześniej dwie książeczki z kartkami świątecznymi. Jedna została przekazana przez ręce Siostry Renaty dla rezydentów Domu Pomocy Społecznej "Smrek" w Zaskalu. Z kolei druga powędrowała w ręce naszego gościa. Podczas odwiedzin pani Małgorzata chętnie opowiedziała dzieciom jak wygląda jej dzień, czym się zajmuje oraz wyjaśniła kto to jest emeryt. Ogromnie zaskoczyła nas miłą niespodzianką - wykonała gwiazdkę z origami! Dzieci były zachwycone, szczególnie, że każdy z nich dostał w prezencie swoją gwiazdkę, wcześniej wykonaną przez naszego gościa. Na koniec dzieci zaśpiewały piosenkę dla seniorki i wręczyły książkę z serdecznymi kartkami. Oczywiście każdy pokazał pani, która to jego. :D Na pożegnanie dostaliśmy słodkie mandarynki, którymi częstowaliśmy się już po pożeganiu naszej sympatycznej i pełnej energii emerytowanej nauczycielki.

DZIĘKUJEMY!

Relacja: Justyna Kurnat