23 października 2020 r

"Dzień kundelka" i urodziny Blanki

W piątek 23 października w najmłodszej grupie przedszkolnej obchodziliśmy Dzień Kundelka, który kalendarzowo przypadał na niedzielę. Dzieci z tej okazji wykonały prace plastyczną „Mały Kundelek”. Najpierw miały za zadanie wykreślić ołówkiem kontur psa po śladzie, następnie pokolorować go, a na koniec samodzielnie wyciąć i przykleić na kartkę. Zadanie to wymagało mnóstwo pracy ze strony naszych wychowanków, jednak znakomicie sobie z nim poradziły. Podczas zajęć dzieci korzystały również z tablicy interaktywnej rozwiązując różne zagadki. W tym dniu świętowaliśmy również urodziny Blanki, która otrzymała ogromną, różową koronę. Wszyscy zaśpiewaliśmy dla niej „Sto lat” i złożyliśmy jej życzenia. Następnie Blanka poczęstowała swoich przyjaciół cukierkami oraz każdy otrzymał od niej balona. Dziękujemy Blance oraz życzymy jeszcze raz sto lat!

Relacja: Justyna Kurnat

Zdjęcia: Justyna Kurnat