16 września 2020 r

"Czytanie na zielonym dywanie"

W dniu 16.09.2020r.w oddziale przedszkolnym 5,6 latków miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Została zorganizowana przez p. Wiolettę Luberda akcja biblioteczna pt. " Czytanie na zielonym dywanie".

Przedszkolaki wraz z wychowawcą p. Anną Kalata spotkały się z p.Wiolą w pięknej scenerii na łonie przyrody, na zielonej trawce.

Z zainteresowaniem wysłuchały czytanych przez p.Wiolę książeczek. Była bajka o zwierzątkach, które mają różne futerka oraz zabawa w liczenie.

Chłopcy ze szczególnym zainteresowaniem wysłuchali opowieści o różnych samochodach. Wszystkie dzieci z zapałem wyruszyły w podróż w chmury z książką " samolotem". Pani Wiola wystąpiła oczywiście w roli doświadczonego pilota. Wszyscy bezpiecznie wylądowali. Spotkanie z książką uświetnił stworek na rękę opowiadający ciekawe historie.

To było niezwykłe spotkanie i z niecierpliwością czekamy na następne.

Relacja: Anna Kalata

Zdjęcia: Anna Kalata