07 lipca 2021 r

"SUROWCE WTÓRNE - ZOSTAŃ EKO ARCHITEKTEM"

W ostatnich dniach maja uczniowie z oddziału przedszkolnego 5,6 latków, kl.III oraz klas starszych wykonywali prace na konkurs " Surowce wtórne- zostań eko architektem".

Uczniowie młodsi wykonywali pracę plastyczną przedstawiającą nowoczesną pełnowymiarową halę sportową. Prace przedstawiały projekty budynku z zewnątrz lub wnętrze jednego wybranego pomieszczenia. Zawierały wszelkiego rodzaju surowce wtórne lub ich części.

Klasy starsze wykonywały makiety nowoczesnej pełnowymiarowej hali sportowej lub wybranego pomieszczenia z użyciem wszelkiego rodzaju surowców wtórnych.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród miało miejsce w piątek 25.06.2021r.
Z oddziału 5,6 latków nagrody i wyróżnienia zdobyli:
Klaudia Bieniek
Tomasz Gacek
Wyróżnienia:
Oliwia Gołkowska
Michał Zarębczan
Oprócz laureatów, z naszej szkoły udział w konkursie wzięli:
Amelia Łysoń - kl III
Marta Latocha - kl III
Patrycja Prokop - kl III
Stanisław Jarząbek - kl IV
Joanna Chrobak - kl IV
Filip Kukulak - kl IV
Weronika Zarębczan - kl VI
Martyna Jarząbek - kl VI
Natasza Wojciechowska - kl VI
Jakub Kukulak - kl VII
Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymali nagrody rzeczowe lub bony pieniężne w zależności od kategorii wiekowej, natomiast wszyscy pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody pocieszenia. Fundatorem nagród jest firma FCC Podhale Sp. z o.o. z Nowego Targu oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach.

GRATULUJEMY !!!

Relacja: Anna Kalata