listopad 2018

Konkurs plastyczny "Czysta woda - zdrowe życie"

W listopadzie został przeprowadzony w naszej szkole konkurs plastyczny "Czysta woda - zdrowe życie" zorganizowany przez Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Nowym Targu.

Celem konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej dzieci w zakresie ochrony środowiska, rozwijanie odpowiedzialności za stan środowiska ekologicznego oraz rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej.

W konkursie wzięli udział uczniowie z kl. I - II, a zadaniem ich było wykonanie pracy dowolną techniką plastyczną na podany temat pod opieką pań: Haliny Gacek, Wioletty Luberda.

Komisja konkursowa w składzie: Halina Gacek, Dominika Sięka-Guzda, Wioletta Luberda dokonała oceny 17 prac według następujących kryteriów:
- oryginalność pracy,
- estetyka wykonania,
- walory artystyczne.
Zgodnie z regulaminem wybrano i przekazano do organizatora po 3 prace w każdej kategorii wiekowej.

Relacja: Wioletta Luberda

Zdjęcia: Wioletta Luberda