14 - 22 listopada 2018

Konkurs plastyczny "Dzieło św. Mikołaja podejmowane przez współczesnych"

W dniach 14- 22 listopada 2018r. odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny „Dzieło św. Mikołaja podejmowane przez współczesnych” zorganizowany przez ks. Grzegorza Łomzika i Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce. Wzięli w nim udział uczniowie z kl. I–II, a zadaniem ich było wykonanie pracy plastycznej na temat: „W jaki sposób JA mogę pomóc lub zrobić coś dobrego dla drugiej osoby?”, aby w ten sposób uczcić postać Św. Mikołaja, który jest postacią tak bliską sercu każdego z nas.

W związku z tym przesłano do organizatora 17 prac opatrzonych godłami przygotowanymi przez opiekunów: Halinę Gacek i Wiolettę Luberda.

Uczniów biorących udział w konkursie nagrodzono oceną celującą z edukacji plastycznej.

Relacja: Wioletta Luberda

Zdjęcia: Wioletta Luberda