20 listopada 2017

Konkurs plastyczny "Czysta woda - zdrowe życie"

W dniach 13-20 listopada 2017r. odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny "Czysta woda - zdrowe życie" zorganizowany przez Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Nowym Targu.

Celem konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej dzieci w zakresie ochrony środowiska, rozwijanie odpowiedzialności za stan środowiska ekologicznego oraz rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej.

W konkursie wzięli udział uczniowie z kl. I-VII, a zadaniem ich było wykonanie pracy dowolną techniką plastyczną na podany temat pod opieką pań: Haliny Gacek, Wioletty Luberda i Dominiki Sięka- Guzda.

Komisja konkursowa w składzie: Halina Gacek, Monika Mroszczak - Gąsior, Małgorzata Gacek i Bożena Bąk dokonała oceny 27 prac według następujących kryteriów:
- orginalność pracy,
- estetyka wykonania,
- walory artystyczne.
Zgodnie z regulaminem wybrano i przekazano do organizatora po 3 prace w dwóch kategoriach wiekowych:
kl. I-III
- Kacper Bafia
- Gabriela Parzygnat
- Weronika Zarębczan
kl. IV-VII
- Martyna Luberda
- Julia Wilczek
- Michał Radwański

Laureaci etapu szkolnego otrzymali ocenę celującą z zajęć plastycznych, natomiast pozostali uczestnicy ocenę bardzo dobrą.

Relacja: Wioletta Luberda

Zdjęcia: Wioletta Luberda