07 marca 2018 r

TEATR SHOW

Dnia 07 marca 2018 uczniowie klas IV-VII udali się wraz z opiekunami do Miejskiego Domu Kultury w Nowym Targu na interaktywne widowisko telewizyjne pt. "Talent Show". Organizatorzy pokazali uczniom kulisy powstawania teledysków, zaprezentowali Celebrytę, który opowiedział o swojej karierze.

Szczególn± atrakcj± widowiska była realizacja teledysku z udziałem uczniów także z naszej szkoły. Uczniowie musieli zrobić kilka ujęć, poruszać się, u¶miechn±ć. Wszystkie wykonania widoczne były na dużym ekranie. Oprócz występów indywidualnych zorganizowana została również wspólna grupowa praca dla wszystkich, podczas której zostały pokazane tajniki realizacji obrazu. Uczniowie zobaczyli również jak na planie filmowym pracuje ekipa filmowa, czyli operator kamery, realizator obrazu, dĽwiękowiec i zawodowi aktorzy, którzy wyst±pili w roli gospodarzy widowiska.

Uczniowie bardzo dobrze się bawili i długo będ± wspominać ogl±dane widowisko.

Relacja: Monika Mroszczak-G±sior