28 listopada 2017

Zabawa andrzejkowa kl. 0-III

28 listopada uczniowie klas młodszych, ubrani w piękne stroje przygotowane przez rodziców, brali udział w zabawie andrzejkowej. Z tej okazji każdy uczestnik przyniósł do szkoły po 2 ulubione owoce i klasa III pod czujnym okiem Pani Haliny Gacek wykonała sałatkę owocow±, któr± zajadały dzieci podczas przerw. Kiedy udekorowano salę , nadszedł czas na najważniejszy moment - czas zabawy. Tańcom i zabawom nie było końca. Nikt nie "podpierał ¶cian". Każdy uczeń z u¶miechem na twarzy poruszał się w rytm muzyki. Wszyscy chętnie brali udział w organizowanych zabawach ruchowych ze ¶piewem. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy, więc i my musieli¶my z żalem zakończyć zabawę, ale będziemy j± jeszcze długo wspominać.

Relacja: Wioletta Luberda

Zdjęcia: Wioletta Luberda